Styrelsen - Svenska Järn

Styrelsen i Svenska Järn

Styrelsen för Svenska Järn- och Metallskrothandlareföreningen 2020 

Ordförande
Elinor Feuer
+46 733-282 727
Epost: elinor.feuer@chilanga.se

Caroline Nilsson Axelsson
Remondis Sweden AB
Finspångsgatan 36, 163 53 Spånga
0709667075
Epost: caroline.nilsson@remondis.se

 

Jesper Nyberg
NG Metall AB
Karosserigatan 6, 641 51 Katrineholm
0150-36 80 30
Epost:jesper.nyberg@ngmetall.se

Pär Sandberg
Cronimet Fagersta AB
Box 123, 737 23 Fagersta
0706-74 27 67
Epost: par@cronimet.se,

Kenny Juteberg
JBM Recycling
+46706502038
Epost: kenny@jbmrecycling.se

Naveen Upadhyaya
NORDIC RAW MATERIALS AB
+46705358490
Epost:naveen@nrmab.com

Paul Johansson
Skrotfrag
+46(0)31-3323994
Epost: paul.johansson@skrotfrag.se

Oskar Stavrén
Kuusakoski Recycling
+46702906056
Epost: oskar.stavren@kuusakoski.com

 

Senaste nytt

  • Prenumerera på nyhetsbrev

Obligatorisk